Testas: sužinokite, ar galite eiti į politiką

vasario 8, 2018

Apie žmogaus potencialą išeiti politikon (dažniausiai be teisės sugrįžti) byloja tai, kaip jis elgiasi kasdien, paprastose gyvenimo situacijose. Ar Jūs – toks molis, iš kurio galima nulipdyti būsimą tautos gelbėtoją, net prezidentą? O gal tik šiaip molis?

Ne kiekvienam duota valdyti, bet norinčių juk tiek daug. Todėl parengiau šiokį tokį testuką, kuris padeda atskirti turinčius prigimtinę politiko dovaną nuo neturinčiųjų. Nustebsite, kiek daug apie Jūsų galimybes pasako šie, atrodytų, nesusiję gyvenimo epizodai.

Važiuojam:

1. Norėtumėte, kad Jūsų antroji pusė būtų…
a) Mylinti. (0 taškų)
b) Graži ir žinoma. (3 taškai)
c) Šalies pirmoji ponia. (5 taškai)

2. Žiūrite į paprasčiausią kačiuką. Ką matote?
a) Mielas padarėlis. Jį būtina mylėti ir globoti. (0 taškų)
b) Man tikrai nerūpi tokie balsuoti negalintys plaukų gumulai. (3 taškai)
c) Man tikrai nerūpi tokie balsuoti negalintys plaukų gumulai, bet glostysiu ir bučiuosiu visus, jei tai matys balso teisę turintys piliečiai. (5 taškai)

3. Jums užduoda nepatogų klausimą. Ką darote?
a) Nuraustate. (0 taškų)
b) Klausimą išgirstate kitaip, tad ir atsakinėjate į kitą klausimą. Jei Jūsų perklausia, teigiate, kad jau atsakėte. (3 taškai)
c) Apkaltinate klausiantį asmenį neobjektyvumu, taip pat garsiai pasitikslinate, kas tamstai sumokėjo ir užsakė šį puolimą. (5 taškai)

4. Mirė kaimynė, įtakinga senjorų nuomonės lyderė. Jūsų santykius apibūdintų frazė „sveikinuosi, bet nepažįstu“. Kaip elgiatės laidotuvių dieną?
a) Nevykstate į laidotuves. Juk kaimynės kaip ir nepažinojote. (0 taškų)
b) Apsilankote laidotuvėse, paliekate ant kapo vainiką su sielvartingu užrašu ir savo pavarde. Nesate šeimos narys, todėl gedulingų pietų nevykstate. (3 taškai)
c) Apsilankote laidotuvėse ir prie kapo rėžiate kalbą apie tai, koks teisingas ir doras žmogus buvo Jūsų brangioji kaimynė, kaip dažnai ir artimai bendravote. Per gedulingus pietus pašnekinate visus puotos dalyvius. Pietums artėjant prie pabaigos stovite prie išėjimo iš restorano, kiekvienam išvykstančiam ką nors pažadate ir įteikiate kalendoriuką ar skrajutę su savo atvaizdu. (5 taškai)

5. Jūsų mėgstamiausia daina yra…
a) Hiperbolė – Pamiršk mane. (0 taškų)
b) Andrius Mamontovas – Kai tu atversi man duris. (3 taškai)
c) G&G Sindikatas – Tavo Seimo Naryz. (5 taškai)

Taigi, penki klausimai ir viskas aišku. Rezultatus skaičiuoju paprastai.

Jeigu surinkote 20-25 taškus – sveikinu, esate gimęs būti politiku! Jums nieko nereiškia išspirti senutės buto duris, įsiveržti į virtuvę ir užklijuoti ant šaldytuvo pusmetrinį lipduką: „Balsuok už Jūsųvardas Jūsųpavardė!“. Jums žmogus yra tik vaikščiojantis balsas, pergalei pasiekti reikalingas įrankis, kuris po rinkimų keliauja atgal į stalčių. Nuostabu!

Jeigu surinkote 15-20 taškų – galbūt ir nesate pašauktas politikai, tačiau iš tokio molio kaip Jūs dar galima šį tą nulipdyti. Bent jau kokį tarybos narį ar seniūnaitį tai tikrai. Pasitempkite, susišukuokite, susitvarkykite dantis, tada plačiai išsišiepkite ir, pasikišęs po pažastimi bankucheną, lėkite į žmones!

Jeigu surinkote mažiau kaip 15 taškų – nemalonu sakyti, bet politikos fone atrodote kaip molių molis, iš kurio nieko gero neišeis. Jūsų galimybės yra smarkiai apribojamos visokių sąžinių, moralių ir principų. Politika nėra Jūsų pašaukimas, kad ir kaip sunku būtų sau tai pripažinti. Geroji naujiena ta, kad žmonijai reikia ne tik politikų, bet ir gydytojų, gaisrininkų, mokslininkų, mokytojų, menininkų ir daugybės kitų profesijų. Eikite ten ir būkite laimingas.

That‘s all, Folks! Tikiuosi, kad testas Jums buvo naudingas ir padės nutiesti savo gyvenimo kelią. Sėkmės!

 
Nepraleisk kitų tekstų, spausk:

 

Tekstas publikuotas: alfa.lt

Dalintis galima čia:

1 Comment

  • Reply Pliadisfoto gegužės 11, 2018 at 9:41 am

    Kaip idomu!

  • Leave a Reply